«А-КОМ Академія» підтримає Міжнародний Гранд Форум «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx» в якості інформаційного партнера

13 квітня Київ зустріне головну подію українського телекомунікаційного ринку – Міжнародний Гранд Форум «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx» (або ACAIP-2017). Навчально-консультаційний центр «А-КОМ Академія» запрошує всіх своїх партнерів і клієнтів взяти участь в цьому унікальному галузевому заході, який об'єднає найкращих представників телеком-спільноти регіону.

На Гранд Форумі будуть зроблені цікаві доповіді для керівників підприємств та директорів, CIO та керівників ІТ, фахівців в області кабельних систем зв'язку і корпоративних комунікацій на базі IP.

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ БЕЗПЛАТНО* СЬОГОДНІ! >>>

Увага! На Міжнародному Гранд Форумі «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx» у Києві у форматі технологічного шоу відбудеться конкурс «Найкращий монтажник»!

Команди оброблятимуть на швидкість кабель, збиратимуть оптичні муфти та виконуватимуть інші типові монтажні роботи. Після закінчення конкурсу журі оцінить команди з урахуванням різних критеріїв (швидкість, якість та ін.). А на переможців чекають цінні призи! :)

Участь у конкурсі – безплатна! Реєстрація команд: filipchuk@ciseventsgroup.com (Ірина Филипчук). Звертаємо також увагу на те, що всі учасники конкурсу повинні пройти загальну реєстрацію на Форум.

Партнерами технологічного шоу на Форумі ACAIP-2017 у Києві є DEPS, УКРКОМ ЛАЙН, Одескабель.

Приєднуйтесь до конкурсу! :) Кількість команд обмежена!

Детальніше з самим Форумом можна ознайомитись на офіційному сайті ACAIP-2017: www.kyiv-acaip-2017.ciseventsgroup.com.

До зустрічі на Форумі!

*Лише для кінцевих споживачів та інтеграторів профільних ІКТ-рішень! Детальніше – у розділі Умови участі.


 
Комментарии (0)add
Написать комментарий
Уменьшить | Увеличить

busy

Голосование Ваш голос нам важен!

Какая тема Вам наиболее интересна?