«А-КОМ Академія» підтримає Міжнародний Гранд Форум «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx. Навколо IoT. Smart Building» в якості інформаційного партнера

11 квітня Київ зустріне головну подію українського телекомунікаційного ринку – Міжнародний Гранд Форум «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx. Навколо IoT. Smart Building» (або BIS-2019). Навчально-консультаційний центр «А-КОМ Академія» запрошує всіх своїх партнерів і клієнтів взяти участь в цьому унікальному галузевому заході, який об'єднає найкращих представників телеком-спільноти регіону.

На Гранд Форумі будуть зроблені цікаві доповіді для керівників підприємств та директорів, CIO та керівників ІТ, фахівців в області кабельних систем зв'язку і корпоративних комунікацій на базі IP.

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ БЕЗПЛАТНО* СЬОГОДНІ! >>>

Живі дискусії

В рамках Форуму відбудуться живі дискусії, в ході яких будуть обговорюватись «найгарячіші» проблеми галузі.

1) Public-talk: Фаховий семінар-колаборація "Знайомство з новим Європейським кодексом електронних комунікацій"

У ході семінару заплановані професійні доповіді щодо змісту та основних положень нового Європейського кодексу електронних комунікацій, що матимуть вплив на національне законодавство та телекомунікаційну галузь України.

Співорганізатор дискусії: Асоціація «Телекомунікаційна палата України»
Модератор дискусії: Тетяна Попова, Голова Ради, Асоціація «Телекомунікаційна палата України»

2) Застосування бездротових технологій зв'язку TETRA, Wi-Fi і ін. для критично важливої інфраструктури та масового ринку.

Компанія Cisco, офіційний член Асоціації Wireless Ukraine (більше 16 років на ринку, більше 80 членів організації), представить доповідь, що присвячена новій технології Wi-Fi - IEEE 802.11ax. За словами Олега Соболєва, як всі знають на нашому ринку, введенням різних версій Wi-Fi до складу діючих технологій в Україні займалася виключно Асоціація Wireless Ukraine. Вона ж впроваджувала проекти національного масштабу на базі цієї технології в країні. Тому вся історія розвитку всіх версій цієї технології в Україні в документальному вигляді зберігається саме у нас. На Панелі в колі експертів ми також обговоримо, що стала вже популярну в деяких колах тему -" Чи може 5G "вбити" Wi-Fi ".

Модераторами виступлять провідні діячі галузі:
Олег Соболєв, член робочої групи з кібербезпеки Комітету з електронних комунікацій Торгово-промислової палати України, голова правління Асоціація Wireless Ukraine
Лариса Татаринцева, генеральний директор, «ДОЛЯ і КО.ЛТД»
Євген Балакін, Keenetic
Юрій Довгань, інженер, Cisco
Ігор Сребродольський, директор з розвитку бізнесу в Україні, Ericsson Ukraine

Детальніше з самим Форумом можна ознайомитись на офіційному сайті BIS-2019: www.kyiv-bis-2019.ciseventsgroup.com.

До зустрічі на Форумі!

*Лише для кінцевих споживачів та інтеграторів профільних ІКТ-рішень! Детальніше – у розділі Умови участі.


 
Комментарии (0)add
Написать комментарий
Уменьшить | Увеличить

busy

Голосование Ваш голос нам важен!

Какая тема Вам наиболее интересна?